14. Odpolední siesta

Autor: Rudolf Jelínek

Narodil se roku 1880 v Brně. Malíř samouk v Brně. Maluje pohledy, okolí a podobizny.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 84 cm, rámování: 89 x 106 cm

Konec aukce: 11.10.2021 18:18

Dosažená cena: 15 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (22)

15 100 Kč11.10.2021 18:13:44
14 600 Kč11.10.2021 18:12:02
14 100 Kč11.10.2021 16:08:14
13 600 Kč11.10.2021 11:10:34
13 100 Kč11.10.2021 08:59:55
12 600 Kč9.10.2021 06:11:19
10 600 Kč6.10.2021 11:12:40
10 100 Kč5.10.2021 15:45:06
9 800 Kč5.10.2021 14:31:31
9 500 Kč5.10.2021 06:40:05
9 000 Kč4.10.2021 21:29:42
8 700 Kč4.10.2021 07:23:13
7 700 Kč2.10.2021 14:46:29
7 400 Kč1.10.2021 17:50:58
7 100 Kč1.10.2021 17:30:02