44. Žena mezi květy

Autor: Arnošt Hofbauer

Signováno vlevo dole, rázítko z výstavy v Mánesu, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na desce
Výška: 16 cm, šířka: 20 cm, rámování: 27,3 x 31 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:43

Dosažená cena: 16 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (50)

16 200 Kč6.4.2022 14:07:17
15 700 Kč6.4.2022 14:06:19 (limit 4.4.2022 16:27:26)
15 200 Kč6.4.2022 14:06:19
14 700 Kč5.4.2022 10:57:34 (limit 4.4.2022 16:27:26)
14 200 Kč5.4.2022 10:57:34
13 700 Kč5.4.2022 10:57:28 (limit 4.4.2022 16:27:26)
13 200 Kč5.4.2022 10:57:28
12 700 Kč5.4.2022 10:57:20 (limit 4.4.2022 16:27:26)
12 200 Kč5.4.2022 10:57:20
11 700 Kč5.4.2022 10:57:17 (limit 4.4.2022 16:27:26)
11 200 Kč5.4.2022 10:57:17
10 700 Kč4.4.2022 16:27:26 (limit 4.4.2022 16:27:26)
10 200 Kč31.3.2022 21:53:00
10 000 Kč31.3.2022 21:53:00 (limit 31.3.2022 21:35:24)
9 900 Kč31.3.2022 21:52:56 (limit 31.3.2022 21:35:24)