Signováno vlevo dole, rázítko z výstavy v Mánesu, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na desce
Výška: 16 cm, šířka: 20 cm, rámování: 27,3 x 31 cm
Konec aukce: 06.04.2022 18:43
Dosažená cena: 16 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč