44. Žena mezi květy

Autor: Arnošt Hofbauer

Signováno vlevo dole, rázítko z výstavy v Mánesu, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na desce
Výška: 16 cm, šířka: 20 cm, rámování: 27,3 x 31 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:43

Dosažená cena: 16 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (50)

5 400 Kč14.3.2022 10:49:55 (limit 12.3.2022 10:11:57)
5 100 Kč14.3.2022 10:49:55
4 900 Kč14.3.2022 10:49:53 (limit 12.3.2022 10:11:57)
4 700 Kč14.3.2022 10:49:53
4 500 Kč14.3.2022 10:49:51 (limit 12.3.2022 10:11:57)
4 300 Kč14.3.2022 10:49:51
4 100 Kč14.3.2022 10:49:49 (limit 12.3.2022 10:11:57)
3 900 Kč14.3.2022 10:49:49
3 700 Kč14.3.2022 10:49:47 (limit 12.3.2022 10:11:57)
3 500 Kč14.3.2022 10:49:47
3 300 Kč14.3.2022 10:49:45 (limit 12.3.2022 10:11:57)
3 100 Kč14.3.2022 10:49:45
2 900 Kč14.3.2022 10:49:43 (limit 12.3.2022 10:11:57)
2 700 Kč14.3.2022 10:49:43
2 500 Kč14.3.2022 10:49:39 (limit 12.3.2022 10:11:57)