42. Černý harlekýn

Autor: Jan Rapin

Signováno uprostřed dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 70 cm, rámování: 112 x 81,5 cm

Konec aukce: 19.10.2020 18:41

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (45)

21 500 Kč19.10.2020 15:22:59 (limit 19.10.2020 01:01:43)
21 000 Kč19.10.2020 15:22:59
20 500 Kč19.10.2020 15:16:35 (limit 19.10.2020 01:01:43)
20 000 Kč19.10.2020 15:16:35
19 500 Kč19.10.2020 01:01:43 (limit 19.10.2020 01:01:43)
19 000 Kč18.10.2020 18:07:44
18 500 Kč18.10.2020 18:07:42 (limit 18.10.2020 17:14:36)
18 000 Kč18.10.2020 18:07:42
17 500 Kč18.10.2020 18:07:38 (limit 18.10.2020 17:14:36)
17 000 Kč18.10.2020 18:07:38
16 500 Kč18.10.2020 18:07:34 (limit 18.10.2020 17:14:36)
16 000 Kč18.10.2020 18:07:34
15 500 Kč18.10.2020 18:07:31 (limit 18.10.2020 17:14:36)
15 000 Kč18.10.2020 18:07:31
14 500 Kč18.10.2020 18:07:27 (limit 18.10.2020 17:14:36)