42. Černý harlekýn

Autor: Jan Rapin

Signováno uprostřed dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 70 cm, rámování: 112 x 81,5 cm

Konec aukce: 19.10.2020 18:41

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (45)

14 000 Kč18.10.2020 18:07:27
13 500 Kč18.10.2020 18:07:24 (limit 18.10.2020 17:14:36)
13 000 Kč18.10.2020 18:07:24
12 500 Kč18.10.2020 17:14:36 (limit 18.10.2020 17:14:36)
12 000 Kč29.9.2020 20:20:07 (limit 28.9.2020 09:05:40)
11 700 Kč29.9.2020 20:20:07
11 200 Kč29.9.2020 20:20:03 (limit 28.9.2020 09:05:40)
10 700 Kč29.9.2020 20:20:03
10 200 Kč29.9.2020 20:19:58 (limit 28.9.2020 09:05:40)
9 900 Kč29.9.2020 20:19:58
9 600 Kč28.9.2020 09:05:32
9 300 Kč25.9.2020 19:45:10
9 000 Kč25.9.2020 19:42:20 (limit 24.9.2020 19:41:30)
9 000 Kč25.9.2020 19:42:20
8 700 Kč25.9.2020 19:42:17 (limit 24.9.2020 19:41:30)