Signováno uprostřed dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 70 cm, rámování: 112 x 81,5 cm
Konec aukce: 19.10.2020 18:41
Dosažená cena: 21 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Seznam příhozů (45)