17. Kytice

Autor: Bohumír Dvorský
(1902)

Technika: Olej na plátně
Výška: 65,5 cm, šířka: 54,5 cm, rámování: 82,5 x 71,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 18:20

Dosažená cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (59)

29 000 Kč24.4.2023 18:15:12
28 500 Kč24.4.2023 18:14:33
28 000 Kč24.4.2023 18:13:51 (limit 24.4.2023 18:08:39)
28 000 Kč24.4.2023 18:13:51
27 500 Kč24.4.2023 18:13:41 (limit 24.4.2023 18:08:39)
27 000 Kč24.4.2023 18:13:41
26 500 Kč24.4.2023 18:13:32 (limit 24.4.2023 18:08:39)
26 000 Kč24.4.2023 18:13:32
25 500 Kč24.4.2023 18:13:21 (limit 24.4.2023 18:08:39)
25 000 Kč24.4.2023 18:13:21
24 500 Kč24.4.2023 18:08:39 (limit 24.4.2023 18:08:39)
24 000 Kč24.4.2023 18:07:25
23 500 Kč24.4.2023 17:53:41
23 000 Kč24.4.2023 16:22:32
22 500 Kč24.4.2023 07:56:54