Technika: Olej na plátně
Výška: 65,5 cm, šířka: 54,5 cm, rámování: 82,5 x 71,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 18:20
Dosažená cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (59)