17. Kytice

Autor: Bohumír Dvorský
(1902)

Technika: Olej na plátně
Výška: 65,5 cm, šířka: 54,5 cm, rámování: 82,5 x 71,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 18:20

Dosažená cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (59)

22 000 Kč23.4.2023 08:22:38
21 500 Kč21.4.2023 16:55:34
21 000 Kč20.4.2023 23:48:54
20 500 Kč20.4.2023 23:48:27 (limit 20.4.2023 14:12:40)
20 500 Kč20.4.2023 23:48:27
20 000 Kč20.4.2023 23:48:14 (limit 20.4.2023 14:12:40)
19 500 Kč20.4.2023 23:48:14
19 000 Kč20.4.2023 23:48:05 (limit 20.4.2023 14:12:40)
18 500 Kč20.4.2023 23:48:05
18 000 Kč20.4.2023 23:47:55 (limit 20.4.2023 14:12:40)
17 500 Kč20.4.2023 23:47:55
17 000 Kč20.4.2023 14:12:26
16 500 Kč6.4.2023 00:29:08
16 000 Kč5.4.2023 03:25:33
13 500 Kč4.4.2023 17:58:57