21. Láska

Autor: Kristian Kodet

Technika: Olej na plátně
Výška: 32 cm, šířka: 32 cm, rámování: 43 x 43 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.12.2022 19:55

Dosažená cena: 37 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (69)

37 500 Kč5.12.2022 19:50:03
37 000 Kč5.12.2022 19:49:35
36 500 Kč5.12.2022 19:40:49
36 000 Kč5.12.2022 19:36:35
35 500 Kč5.12.2022 16:26:14
35 000 Kč5.12.2022 16:26:11 (limit 5.12.2022 15:53:16)
35 000 Kč5.12.2022 16:26:11
34 500 Kč5.12.2022 16:26:09 (limit 5.12.2022 15:53:16)
34 000 Kč5.12.2022 16:26:09
33 500 Kč5.12.2022 16:26:06 (limit 5.12.2022 15:53:16)
33 000 Kč5.12.2022 16:26:06
32 500 Kč5.12.2022 16:26:04 (limit 5.12.2022 15:53:16)
32 000 Kč5.12.2022 16:26:04
31 500 Kč5.12.2022 16:25:56 (limit 5.12.2022 15:53:16)
31 000 Kč5.12.2022 16:25:56