21. Láska

Autor: Kristian Kodet

Technika: Olej na plátně
Výška: 32 cm, šířka: 32 cm, rámování: 43 x 43 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.12.2022 19:55

Dosažená cena: 37 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (69)

15 600 Kč22.11.2022 18:14:00
15 100 Kč17.11.2022 19:29:31 (limit 17.11.2022 19:29:31)
14 600 Kč16.11.2022 21:24:28
14 100 Kč16.11.2022 21:20:40
13 600 Kč16.11.2022 07:05:13
13 100 Kč11.11.2022 21:51:59
12 600 Kč11.11.2022 07:13:43
10 100 Kč9.11.2022 21:42:19 (limit 8.11.2022 08:12:01)
9 800 Kč9.11.2022 21:42:19
9 500 Kč9.11.2022 21:41:46 (limit 8.11.2022 08:12:01)
9 200 Kč9.11.2022 21:41:46
8 900 Kč9.11.2022 21:40:10 (limit 8.11.2022 08:12:01)
8 600 Kč9.11.2022 21:40:10
8 300 Kč8.11.2022 08:12:01 (limit 8.11.2022 08:12:01)
8 000 Kč8.11.2022 08:12:01 (limit 8.11.2022 01:05:02)