21. Láska

Autor: Kristian Kodet

Technika: Olej na plátně
Výška: 32 cm, šířka: 32 cm, rámování: 43 x 43 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.12.2022 19:55

Dosažená cena: 37 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (69)

23 100 Kč22.11.2022 18:14:17 (limit 17.11.2022 19:29:31)
22 600 Kč22.11.2022 18:14:17
22 100 Kč22.11.2022 18:14:15 (limit 17.11.2022 19:29:31)
21 600 Kč22.11.2022 18:14:15
21 100 Kč22.11.2022 18:14:13 (limit 17.11.2022 19:29:31)
20 600 Kč22.11.2022 18:14:13
20 100 Kč22.11.2022 18:14:10 (limit 17.11.2022 19:29:31)
19 600 Kč22.11.2022 18:14:10
19 100 Kč22.11.2022 18:14:08 (limit 17.11.2022 19:29:31)
18 600 Kč22.11.2022 18:14:08
18 100 Kč22.11.2022 18:14:06 (limit 17.11.2022 19:29:31)
17 600 Kč22.11.2022 18:14:06
17 100 Kč22.11.2022 18:14:03 (limit 17.11.2022 19:29:31)
16 600 Kč22.11.2022 18:14:03
16 100 Kč22.11.2022 18:14:00 (limit 17.11.2022 19:29:31)