Technika: Olej na plátně
Výška: 32 cm, šířka: 32 cm, rámování: 43 x 43 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.12.2022 19:55
Dosažená cena: 37 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (69)