32. Šašek

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, signováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 31 cm, šířka: 16 cm, hloubka: 8,2 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.04.2022 18:31

Dosažená cena: 44 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (51)

44 600 Kč6.4.2022 18:07:57 (limit 6.4.2022 17:40:31)
44 100 Kč6.4.2022 18:07:57
43 600 Kč6.4.2022 17:59:15 (limit 6.4.2022 17:40:31)
43 100 Kč6.4.2022 17:59:15
42 600 Kč4.4.2022 20:44:08 (limit 4.4.2022 17:21:21)
42 100 Kč4.4.2022 20:44:08
41 600 Kč4.4.2022 17:18:07 (limit 4.4.2022 17:18:07)
41 100 Kč4.4.2022 17:18:07 (limit 4.4.2022 16:21:57)
39 500 Kč4.4.2022 17:17:25 (limit 4.4.2022 16:21:57)
39 000 Kč4.4.2022 17:17:25 (limit 4.4.2022 17:17:25)
36 500 Kč4.4.2022 17:16:36 (limit 4.4.2022 16:21:57)
36 000 Kč4.4.2022 17:16:36 (limit 4.4.2022 17:16:36)
33 500 Kč4.4.2022 17:16:07 (limit 4.4.2022 16:21:57)
33 000 Kč4.4.2022 17:16:07 (limit 4.4.2022 17:16:07)
30 500 Kč4.4.2022 16:21:57 (limit 4.4.2022 16:21:57)