32. Šašek

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, signováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 31 cm, šířka: 16 cm, hloubka: 8,2 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.04.2022 18:31

Dosažená cena: 44 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (51)

11 600 Kč18.3.2022 12:06:49 (limit 14.3.2022 11:55:41)
11 100 Kč18.3.2022 12:06:49
10 600 Kč18.3.2022 12:06:47 (limit 14.3.2022 11:55:41)
10 100 Kč18.3.2022 12:06:47
9 800 Kč18.3.2022 12:06:44 (limit 14.3.2022 11:55:41)
9 500 Kč18.3.2022 12:06:44
9 200 Kč18.3.2022 12:06:42 (limit 14.3.2022 11:55:41)
8 900 Kč18.3.2022 12:06:42
8 600 Kč18.3.2022 12:06:39 (limit 14.3.2022 11:55:41)
8 300 Kč18.3.2022 12:06:39
8 000 Kč18.3.2022 12:06:36 (limit 14.3.2022 11:55:41)
7 700 Kč18.3.2022 12:06:36
7 400 Kč18.3.2022 12:06:32 (limit 14.3.2022 11:55:41)
7 100 Kč18.3.2022 12:06:32
6 800 Kč18.3.2022 12:06:29 (limit 14.3.2022 11:55:41)