20. Marabu

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, značeno na boku, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 30,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 13.06.2022 18:21

Dosažená cena: 14 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (16)

14 100 Kč13.6.2022 18:16:25
13 700 Kč13.6.2022 18:16:25 (limit 13.6.2022 18:05:09)
13 600 Kč13.6.2022 18:05:53 (limit 13.6.2022 18:05:09)
13 100 Kč13.6.2022 18:05:53
12 600 Kč13.6.2022 18:05:09 (limit 13.6.2022 18:05:09)
12 100 Kč13.6.2022 18:04:26
11 600 Kč13.6.2022 16:24:06
11 100 Kč13.6.2022 16:24:01 (limit 10.6.2022 19:12:38)
11 100 Kč13.6.2022 16:24:01
10 600 Kč10.6.2022 19:12:38 (limit 10.6.2022 19:12:38)
10 100 Kč10.6.2022 19:12:38 (limit 1.6.2022 19:06:54)
8 900 Kč1.6.2022 19:06:54 (limit 1.6.2022 19:06:54)
8 600 Kč28.5.2022 21:27:30
8 300 Kč18.5.2022 09:42:22
8 000 Kč11.5.2022 06:50:31