Bronz, mramorový podstavec, značeno na boku, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 30,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 13.06.2022 18:21
Dosažená cena: 14 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč