Jaroslav Horejc (15. června 1886, Praha – 3. ledna 1983, Praha) byl československý sochař, návrhář uměleckořemeslných předmětů, přední představitel dekorativismu, a výtvarný pedagog.
Keramika, zelená patina, signováno vpravo dole, značeno na zadní a spodní straně - umělecká plastika Nusle 328, originál
Výška: 38 cm, šířka: 22 cm, hloubka: 9,5 cm
Konec aukce: 16.08.2021 19:26
Dosažená cena: 17 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (30)