9. Bronzové zlacené hodiny

Autor:

Kategorie: Hodiny

Hodiny jsou v krásném stavu..krásné původní zlacení na povrchu. Stroj funkční..Dámě chybí růžička - viz foto.
Technika: Hodiny
Výška: 46 cm, šířka: 33,7 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 23.11.2020 18:08

Dosažená cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (16)

11 500 Kč23.11.2020 17:56:21 (limit 19.11.2020 18:34:00)
11 000 Kč23.11.2020 17:56:21
10 500 Kč22.11.2020 22:15:26 (limit 19.11.2020 18:34:00)
10 000 Kč22.11.2020 22:15:26
9 700 Kč22.11.2020 22:15:20 (limit 19.11.2020 18:34:00)
9 400 Kč22.11.2020 22:15:20
9 100 Kč21.11.2020 18:06:04 (limit 19.11.2020 18:34:00)
8 800 Kč21.11.2020 18:06:04
8 500 Kč21.11.2020 18:06:02 (limit 19.11.2020 18:34:00)
8 200 Kč21.11.2020 18:06:02
7 900 Kč21.11.2020 18:05:57 (limit 19.11.2020 18:34:00)
7 600 Kč21.11.2020 18:05:57
7 300 Kč19.11.2020 18:34:00 (limit 19.11.2020 18:34:00)
7 000 Kč19.11.2020 18:34:00 (limit 16.11.2020 19:43:52)
3 700 Kč13.11.2020 10:34:04