Hodiny jsou v krásném stavu..krásné původní zlacení na povrchu. Stroj funkční..Dámě chybí růžička - viz foto.
Technika: Hodiny
Výška: 46 cm, šířka: 33,7 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 23.11.2020 18:08
Dosažená cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč