81. Velké párové vázy - Čechy

Autor:

Kategorie: Porcelán

Velké párové vázy v perfektním stavu. Krásně malované a zlacené. Neznačeno. Z poloviny 19. století.
Technika: Váza
Výška: 38,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 14.09.2020 19:21

Dosažená cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (18)

9 900 Kč14.9.2020 19:16:57 (limit 14.9.2020 06:00:22)
9 600 Kč14.9.2020 19:16:57
9 300 Kč14.9.2020 06:00:22 (limit 14.9.2020 06:00:22)
9 000 Kč14.9.2020 06:00:22 (limit 30.8.2020 20:50:39)
7 900 Kč9.9.2020 17:25:29 (limit 30.8.2020 20:50:39)
7 600 Kč9.9.2020 17:25:29
7 300 Kč8.9.2020 17:59:39 (limit 30.8.2020 20:50:39)
7 000 Kč8.9.2020 17:59:39 (limit 8.9.2020 17:59:39)
4 300 Kč2.9.2020 19:27:58 (limit 30.8.2020 20:50:39)
4 100 Kč2.9.2020 19:27:58
3 900 Kč2.9.2020 19:27:29 (limit 30.8.2020 20:50:39)
3 700 Kč2.9.2020 19:27:29
3 500 Kč2.9.2020 19:27:14 (limit 30.8.2020 20:50:39)
3 300 Kč2.9.2020 19:27:14
3 100 Kč1.9.2020 01:03:01 (limit 30.8.2020 20:50:39)