67. Pohled na hradčany

Autor:

Pohled zachycuje nějaký významný den v Praze. Kvalitní a profesionální práce.
Technika: Olej na plátně
Výška: 76,3 x cm, šířka: 90,5 cm, rámování: 90,5 x 105,3 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 19.10.2020 19:16

Dosažená cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (21)

5 500 Kč19.10.2020 19:11:03 (limit 18.10.2020 20:19:33)
5 400 Kč19.10.2020 19:11:03
5 100 Kč19.10.2020 19:10:55 (limit 18.10.2020 20:19:33)
4 900 Kč19.10.2020 19:10:55
4 700 Kč19.10.2020 19:08:11 (limit 18.10.2020 20:19:33)
4 500 Kč19.10.2020 19:08:11
4 300 Kč19.10.2020 19:08:06 (limit 18.10.2020 20:19:33)
4 100 Kč19.10.2020 19:08:06
3 900 Kč19.10.2020 19:03:50 (limit 18.10.2020 20:19:33)
3 700 Kč19.10.2020 19:03:50
3 500 Kč19.10.2020 19:03:47 (limit 18.10.2020 20:19:33)
3 300 Kč19.10.2020 19:03:47
3 100 Kč19.10.2020 19:03:44 (limit 18.10.2020 20:19:33)
2 900 Kč19.10.2020 19:03:44
2 700 Kč18.10.2020 19:14:31 (limit 18.10.2020 19:14:31)