39. Dřevěný reliéf z roku 1790

Autor:

Kategorie: Ostatní

Původní stav.
Technika: Dřevořezba
Výška: 36 cm, šířka: 26,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 09.05.2022 18:46

Dosažená cena: 15 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (42)

15 200 Kč9.5.2022 18:41:40 (limit 9.5.2022 18:36:48)
14 700 Kč9.5.2022 18:41:40
14 200 Kč9.5.2022 18:41:37 (limit 9.5.2022 18:36:48)
13 700 Kč9.5.2022 18:41:37
13 200 Kč9.5.2022 18:41:35 (limit 9.5.2022 18:36:48)
12 700 Kč9.5.2022 18:41:35
12 200 Kč9.5.2022 18:38:54 (limit 9.5.2022 18:36:48)
11 700 Kč9.5.2022 18:38:54
11 200 Kč9.5.2022 18:38:49 (limit 9.5.2022 18:36:48)
10 700 Kč9.5.2022 18:38:49
10 200 Kč9.5.2022 18:36:24 (limit 9.5.2022 18:29:07)
9 900 Kč9.5.2022 18:36:24
9 600 Kč9.5.2022 18:36:14 (limit 9.5.2022 18:29:07)
9 300 Kč9.5.2022 18:36:14
9 000 Kč9.5.2022 18:36:09 (limit 9.5.2022 18:29:07)