39. Dřevěný reliéf z roku 1790

Autor:

Kategorie: Ostatní

Původní stav.
Technika: Dřevořezba
Výška: 36 cm, šířka: 26,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 09.05.2022 18:46

Dosažená cena: 15 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (42)

4 700 Kč4.5.2022 22:25:12
4 500 Kč4.5.2022 21:46:22
4 300 Kč4.5.2022 21:16:50
4 100 Kč25.4.2022 12:06:08
3 900 Kč25.4.2022 11:25:58
3 700 Kč22.4.2022 09:48:21
3 500 Kč21.4.2022 07:07:20
3 300 Kč19.4.2022 10:27:30
3 100 Kč18.4.2022 12:55:39
2 900 Kč11.4.2022 17:14:43
2 700 Kč8.4.2022 14:13:28
2 500 Kč6.4.2022 19:21:54