27. Orientální sekera zdobená stříbrem

Autor:

Kategorie: Předměty z kovů

Sekerka z 19. století. Krásný stav.
Délka: 72,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 23.11.2020 18:31

Dosažená cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (18)

5 000 Kč23.11.2020 18:26:42
4 800 Kč23.11.2020 18:24:02 (limit 23.11.2020 17:21:32)
4 600 Kč23.11.2020 18:24:02
4 400 Kč23.11.2020 17:59:24 (limit 23.11.2020 17:21:32)
4 200 Kč23.11.2020 17:59:24
4 000 Kč23.11.2020 17:35:03 (limit 23.11.2020 17:21:32)
3 800 Kč23.11.2020 17:35:03
3 600 Kč23.11.2020 17:34:58 (limit 23.11.2020 17:21:32)
3 400 Kč23.11.2020 17:34:58
3 200 Kč23.11.2020 17:34:55 (limit 23.11.2020 17:21:32)
3 000 Kč23.11.2020 17:34:55
2 800 Kč23.11.2020 17:21:32 (limit 23.11.2020 17:21:32)
2 600 Kč22.11.2020 19:38:04
2 400 Kč22.11.2020 17:58:52
2 200 Kč21.11.2020 18:23:07