Zarámovaný vějíř.
Rámování: 34 x 60,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 30.10.2023 22:03
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (17)