Evropská řezba ze slonoviny ve špičkové kvalitě. Konec 19. století. Chyní pouze vrchní část skleničky v ruce figury. Jinak perfektní.
Výška: 20,5 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 23.11.2020 20:18
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (20)