+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Nádražní 615/30, Ostrava

139. Evropská řezba ze slonoviny

Autor:

Kategorie: Sochy

Evropská řezba ze slonoviny ve špičkové kvalitě. Konec 19. století. Chyní pouze vrchní část skleničky v ruce figury. Jinak perfektní.
Výška: 20,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 23.11.2020 20:18

Dosažená cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (20)

4 300 Kč22.11.2020 18:02:31
4 100 Kč22.11.2020 18:02:27 (limit 22.11.2020 09:44:24)
3 900 Kč22.11.2020 18:02:27
3 700 Kč19.11.2020 19:44:31
3 500 Kč14.11.2020 10:42:27