85. Pohled na Lysou horu

Autor: Josef Drha Deingruber

Signováno vpravo dole.
Josef Drha
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63 x 83 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.06.2021 19:24

Dosažená cena: 7 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (23)

7 100 Kč7.6.2021 19:01:27
6 800 Kč7.6.2021 19:01:10 (limit 7.6.2021 19:00:14)
6 700 Kč7.6.2021 19:01:10
6 400 Kč7.6.2021 19:00:14 (limit 7.6.2021 19:00:14)
6 100 Kč7.6.2021 18:45:55
5 800 Kč7.6.2021 18:20:41
5 500 Kč7.6.2021 18:19:03 (limit 7.6.2021 15:54:45)
5 300 Kč7.6.2021 18:19:03
5 000 Kč7.6.2021 18:17:46 (limit 7.6.2021 15:54:45)
4 800 Kč7.6.2021 18:17:46
4 600 Kč7.6.2021 18:17:23 (limit 7.6.2021 15:54:45)
4 400 Kč7.6.2021 18:17:23
4 200 Kč7.6.2021 18:17:03 (limit 7.6.2021 15:54:45)
4 000 Kč7.6.2021 18:17:03
3 800 Kč7.6.2021 18:16:42 (limit 7.6.2021 15:54:45)