85. Pohled na Lysou horu

Autor: Josef Drha Deingruber

Signováno vpravo dole.
Josef Drha
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63 x 83 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.06.2021 19:24

Dosažená cena: 7 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (23)

3 600 Kč7.6.2021 18:16:42 (limit 7.6.2021 18:16:42)
3 400 Kč7.6.2021 15:54:45 (limit 7.6.2021 15:54:45)
3 200 Kč7.6.2021 15:54:45 (limit 7.6.2021 10:41:15)
2 300 Kč7.6.2021 10:41:15 (limit 7.6.2021 10:41:15)
2 100 Kč6.6.2021 19:35:11
1 900 Kč3.6.2021 23:21:50
1 700 Kč13.5.2021 21:20:40
1 500 Kč5.5.2021 19:28:25