Josef Drha
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 100 cm, rámování: 44,5 x 111,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 12.07.2021 18:16
Dosažená cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (19)