129. Na horách

Autor: Alois Schneiderka

Technika: Olej na plátně
Výška: 54,5 cm, šířka: 70,6 cm, rámování: 72,3 x 86,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 20:17

Dosažená cena: 31 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (57)

31 500 Kč17.1.2022 20:12:52
31 000 Kč17.1.2022 20:12:46 (limit 17.1.2022 20:11:33)
31 000 Kč17.1.2022 20:12:46
30 500 Kč17.1.2022 20:12:41 (limit 17.1.2022 20:11:33)
30 000 Kč17.1.2022 20:12:41
29 500 Kč17.1.2022 20:12:37 (limit 17.1.2022 20:11:33)
29 000 Kč17.1.2022 20:12:37
28 500 Kč17.1.2022 20:12:35 (limit 17.1.2022 20:11:33)
28 000 Kč17.1.2022 20:12:35
27 500 Kč17.1.2022 20:12:32 (limit 17.1.2022 20:11:33)
27 000 Kč17.1.2022 20:12:32
26 500 Kč17.1.2022 20:12:26 (limit 17.1.2022 20:11:33)
26 000 Kč17.1.2022 20:12:26
25 500 Kč17.1.2022 20:11:33 (limit 17.1.2022 20:11:33)
25 000 Kč17.1.2022 20:08:58