129. Na horách

Autor: Alois Schneiderka

Technika: Olej na plátně
Výška: 54,5 cm, šířka: 70,6 cm, rámování: 72,3 x 86,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 20:17

Dosažená cena: 31 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (57)

17 100 Kč17.1.2022 19:56:34 (limit 17.1.2022 19:53:32)
17 000 Kč17.1.2022 19:56:17 (limit 17.1.2022 19:53:32)
16 500 Kč17.1.2022 19:56:17
16 000 Kč17.1.2022 19:53:32 (limit 17.1.2022 19:53:32)
15 500 Kč17.1.2022 19:50:18
15 000 Kč17.1.2022 19:49:52
14 500 Kč17.1.2022 19:48:16
14 000 Kč17.1.2022 19:46:52
13 500 Kč17.1.2022 19:43:18
13 000 Kč17.1.2022 19:41:55
12 500 Kč17.1.2022 19:35:02
12 000 Kč17.1.2022 19:34:50
11 500 Kč17.1.2022 19:25:09
11 000 Kč17.1.2022 19:21:58
10 500 Kč17.1.2022 18:57:45