129. Na horách

Autor: Alois Schneiderka

Technika: Olej na plátně
Výška: 54,5 cm, šířka: 70,6 cm, rámování: 72,3 x 86,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 20:17

Dosažená cena: 31 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (57)

24 500 Kč17.1.2022 20:08:19
24 000 Kč17.1.2022 20:08:01
23 500 Kč17.1.2022 20:07:46
23 000 Kč17.1.2022 20:07:36
22 500 Kč17.1.2022 20:07:04
22 000 Kč17.1.2022 20:06:51
21 500 Kč17.1.2022 20:06:37
21 000 Kč17.1.2022 20:06:25
20 500 Kč17.1.2022 20:06:01
20 000 Kč17.1.2022 20:04:30
19 500 Kč17.1.2022 20:03:52
19 000 Kč17.1.2022 19:58:48
18 500 Kč17.1.2022 19:58:19
18 000 Kč17.1.2022 19:57:03
17 500 Kč17.1.2022 19:56:34