33. Oboustranný obraz

Autor: Josef Jíra

Nesignováno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 84 x 87,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:32

Dosažená cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (29)

19 500 Kč18.7.2022 18:27:02
19 000 Kč2.7.2022 17:13:28
18 500 Kč19.6.2022 12:04:27
18 000 Kč19.6.2022 12:04:21 (limit 19.6.2022 09:53:03)
17 600 Kč19.6.2022 12:04:20
17 100 Kč19.6.2022 12:04:17 (limit 19.6.2022 09:53:03)
16 600 Kč19.6.2022 12:04:17
16 100 Kč19.6.2022 12:04:12 (limit 19.6.2022 09:53:03)
15 600 Kč19.6.2022 12:04:12
15 100 Kč19.6.2022 12:04:09 (limit 19.6.2022 09:53:03)
14 600 Kč19.6.2022 12:04:09
14 100 Kč19.6.2022 12:04:06 (limit 19.6.2022 09:53:03)
13 600 Kč19.6.2022 12:04:06
13 100 Kč19.6.2022 12:04:02 (limit 19.6.2022 09:53:03)
12 600 Kč19.6.2022 12:04:02