33. Oboustranný obraz

Autor: Josef Jíra

Nesignováno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 84 x 87,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:32

Dosažená cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (29)

12 100 Kč19.6.2022 12:03:59 (limit 19.6.2022 09:53:03)
11 600 Kč19.6.2022 12:03:59
11 100 Kč19.6.2022 12:03:56 (limit 19.6.2022 09:53:03)
10 600 Kč19.6.2022 12:03:56
10 100 Kč19.6.2022 12:03:53 (limit 19.6.2022 09:53:03)
9 800 Kč19.6.2022 12:03:53
9 500 Kč19.6.2022 12:03:50 (limit 19.6.2022 09:53:03)
9 200 Kč19.6.2022 12:03:50
8 900 Kč19.6.2022 12:03:47 (limit 19.6.2022 09:53:03)
8 600 Kč19.6.2022 12:03:47
8 300 Kč19.6.2022 12:03:41 (limit 19.6.2022 09:53:03)
8 000 Kč19.6.2022 12:03:41 (limit 19.6.2022 12:03:41)
2 700 Kč19.6.2022 09:53:03 (limit 19.6.2022 09:53:03)
2 500 Kč18.6.2022 15:02:41