136. Mi-Careme v Paříži

Autor: František Tavík Šimon
(1877 - 1942)

Signováno tužkou vpravo dole, číslováno, zaskleno, nově rámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 32,6 cm, šířka: 31,3 cm, rámování: 50 x 47,5 cm

Konec aukce: 06.12.2022 21:53

Dosažená cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (52)

20 000 Kč6.12.2022 21:48:49
19 500 Kč6.12.2022 21:44:00
19 000 Kč6.12.2022 21:39:27
18 500 Kč6.12.2022 21:38:38
17 500 Kč6.12.2022 21:38:18
17 000 Kč6.12.2022 21:36:08
16 500 Kč6.12.2022 21:31:05
16 000 Kč6.12.2022 21:10:43
15 500 Kč6.12.2022 21:08:33
15 000 Kč6.12.2022 21:08:27 (limit 6.12.2022 18:15:50)
14 700 Kč6.12.2022 21:08:26
14 200 Kč6.12.2022 21:08:16 (limit 6.12.2022 18:15:50)
13 700 Kč6.12.2022 21:08:16
13 200 Kč6.12.2022 18:15:44
12 700 Kč6.12.2022 17:59:53