Signováno tužkou vpravo dole, číslováno, zaskleno, nově rámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 32,6 cm, šířka: 31,3 cm, rámování: 50 x 47,5 cm
Konec aukce: 06.12.2022 21:53
Dosažená cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (52)