136. Mi-Careme v Paříži

Autor: František Tavík Šimon
(1877 - 1942)

Signováno tužkou vpravo dole, číslováno, zaskleno, nově rámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 32,6 cm, šířka: 31,3 cm, rámování: 50 x 47,5 cm

Konec aukce: 06.12.2022 21:53

Dosažená cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (52)

12 200 Kč6.12.2022 17:38:36
12 000 Kč6.12.2022 17:38:36 (limit 6.12.2022 09:35:01)
11 700 Kč6.12.2022 17:38:33 (limit 6.12.2022 09:35:01)
11 200 Kč6.12.2022 17:38:33
10 700 Kč6.12.2022 17:38:29 (limit 6.12.2022 09:35:01)
10 200 Kč6.12.2022 17:38:29
9 900 Kč6.12.2022 13:14:39 (limit 6.12.2022 09:35:01)
9 600 Kč6.12.2022 13:14:39
9 300 Kč6.12.2022 13:14:30 (limit 6.12.2022 09:35:01)
9 000 Kč6.12.2022 13:14:30
8 700 Kč6.12.2022 09:34:54
8 400 Kč5.12.2022 19:38:53
8 100 Kč5.12.2022 15:22:12
7 800 Kč27.11.2022 20:30:53
7 500 Kč26.11.2022 19:30:48