2. Oblaka večera

Autor: Miroslav Prošek
(1929 - 1988)

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 80,5 cm, šířka: 66 cm, rámování: 83 x 69 cm

Konec aukce: 05.04.2020 18:14

Dosažená cena: 14 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (30)

14 600 Kč5.4.2020 18:09:51 (limit 5.4.2020 18:06:26)
14 100 Kč5.4.2020 18:09:51
13 600 Kč5.4.2020 18:09:23 (limit 5.4.2020 18:06:26)
13 100 Kč5.4.2020 18:09:23
12 600 Kč5.4.2020 18:06:26 (limit 5.4.2020 18:06:26)
12 100 Kč5.4.2020 18:05:47
11 600 Kč5.4.2020 18:03:20
8 600 Kč5.4.2020 18:02:21
8 300 Kč5.4.2020 18:01:49
8 000 Kč5.4.2020 18:01:24
7 700 Kč5.4.2020 18:01:06
7 400 Kč5.4.2020 18:00:31
7 100 Kč5.4.2020 08:00:37
6 800 Kč5.4.2020 07:16:04
6 500 Kč5.4.2020 07:15:58 (limit 26.3.2020 19:34:35)