2. Oblaka večera

Autor: Miroslav Prošek
(1929 - 1988)

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 80,5 cm, šířka: 66 cm, rámování: 83 x 69 cm

Konec aukce: 05.04.2020 18:14

Dosažená cena: 14 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (30)

6 200 Kč5.4.2020 07:15:57
5 900 Kč5.4.2020 07:15:50 (limit 26.3.2020 19:34:35)
5 600 Kč5.4.2020 07:15:50
5 300 Kč5.4.2020 07:15:44 (limit 26.3.2020 19:34:35)
5 000 Kč5.4.2020 07:15:44
4 800 Kč3.4.2020 22:16:01 (limit 26.3.2020 19:34:35)
4 600 Kč3.4.2020 22:16:01
4 400 Kč3.4.2020 22:15:48 (limit 26.3.2020 19:34:35)
4 200 Kč3.4.2020 22:15:48
4 000 Kč26.3.2020 19:34:27
3 800 Kč12.3.2020 23:13:28
3 600 Kč11.3.2020 19:01:08
3 400 Kč10.3.2020 15:15:19
3 200 Kč9.3.2020 21:57:17
3 000 Kč7.3.2020 14:23:35