5. Frýdek místek

Autor: Bohumír Pecold

Technika: Olej na kartonu
Výška: 32,5 cm, šířka: 46,5 cm, rámování: 54 x 68 c m
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:14

Dosažená cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (23)

5 900 Kč17.1.2022 18:09:35
5 600 Kč17.1.2022 18:09:19
5 300 Kč17.1.2022 18:05:20
5 000 Kč17.1.2022 18:05:02 (limit 17.1.2022 18:04:01)
5 000 Kč17.1.2022 18:05:02
4 800 Kč17.1.2022 18:03:50
4 600 Kč17.1.2022 18:03:06
4 400 Kč17.1.2022 18:02:03
4 200 Kč17.1.2022 18:01:29
4 000 Kč17.1.2022 18:01:12
3 800 Kč17.1.2022 17:59:46
3 600 Kč17.1.2022 12:43:22
3 400 Kč16.12.2021 10:23:44
3 300 Kč16.12.2021 10:23:44 (limit 16.12.2021 08:43:17)
3 200 Kč16.12.2021 10:23:33 (limit 16.12.2021 08:43:17)