196. Dvojsklenička na sekt

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Dvojsklenička na sekt z kolekce uměleckého skla Bořka Šípka

Nesignováno
Výška: 30,3 cm, šířka: 10,7 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 12.07.2021 21:16

Dosažená cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (18)

4 700 Kč12.7.2021 21:11:39 (limit 12.7.2021 20:32:05)
4 500 Kč12.7.2021 21:11:39
4 300 Kč12.7.2021 20:32:05 (limit 12.7.2021 20:32:05)
4 100 Kč12.7.2021 20:29:59
3 900 Kč12.7.2021 20:11:35
3 700 Kč3.7.2021 22:59:09
3 500 Kč30.6.2021 15:08:54
3 300 Kč30.6.2021 14:52:48
3 100 Kč28.6.2021 14:38:43
2 900 Kč26.6.2021 23:27:12
2 700 Kč26.6.2021 16:12:57
2 500 Kč23.6.2021 19:08:54
2 300 Kč23.6.2021 17:16:29
2 100 Kč20.6.2021 17:48:22
1 900 Kč17.6.2021 20:17:34