Dvojsklenička na sekt z kolekce uměleckého skla Bořka Šípka
Nesignováno
Nesignováno
Výška: 30,3 cm, šířka: 10,7 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 12.07.2021 21:16
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč