12. Svícen

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Nesignováno
Výška: 41 cm, šířka: 15,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 11.10.2021 18:16

Dosažená cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (39)

13 500 Kč11.10.2021 18:11:49
13 000 Kč11.10.2021 18:08:57
12 500 Kč11.10.2021 17:31:09
12 000 Kč11.10.2021 17:31:07 (limit 11.10.2021 17:27:01)
11 600 Kč11.10.2021 17:31:07
11 100 Kč11.10.2021 17:31:04 (limit 11.10.2021 17:27:01)
10 600 Kč11.10.2021 17:31:04
10 100 Kč11.10.2021 17:26:51
9 800 Kč7.10.2021 20:17:28
9 500 Kč7.10.2021 20:17:24 (limit 6.10.2021 18:21:25)
9 300 Kč7.10.2021 20:17:24
9 000 Kč7.10.2021 20:17:20 (limit 6.10.2021 18:21:25)
8 700 Kč7.10.2021 20:17:20
8 400 Kč6.10.2021 18:21:20
8 100 Kč29.9.2021 18:02:52