12. Svícen

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Nesignováno
Výška: 41 cm, šířka: 15,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 11.10.2021 18:16

Dosažená cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (39)

8 000 Kč29.9.2021 18:02:52 (limit 28.9.2021 16:35:55)
7 800 Kč29.9.2021 18:02:50 (limit 28.9.2021 16:35:55)
7 500 Kč29.9.2021 18:02:50
7 200 Kč29.9.2021 18:02:47 (limit 28.9.2021 16:35:55)
6 900 Kč29.9.2021 18:02:47
6 600 Kč29.9.2021 09:58:04 (limit 28.9.2021 16:35:55)
6 300 Kč29.9.2021 09:58:04
6 000 Kč29.9.2021 09:58:02 (limit 28.9.2021 16:35:55)
5 700 Kč29.9.2021 09:58:02
5 400 Kč29.9.2021 09:57:59 (limit 28.9.2021 16:35:55)
5 100 Kč29.9.2021 09:57:59
4 900 Kč29.9.2021 09:57:56 (limit 28.9.2021 16:35:55)
4 700 Kč29.9.2021 09:57:56
4 500 Kč29.9.2021 09:57:53 (limit 28.9.2021 16:35:55)
4 300 Kč29.9.2021 09:57:53