6. Modistka

Autor: Jan Dědina
(1870)

Narodil se 1. 9. 1870 ve Strakách u Nymburka a 14. 5. 1955 zemřel v Tatobitech u Semil. Malíř genrů, podobizen, ilustrátor a kreslíř v Praze-Bubenči. Žák prof. Ženíška. Studoval i sochařství u J. V. Myslbeka. Poté přichází na akademii k prof. Pirnerovi.
Signováno vpravo dole, v minulosti přetřený rám
Technika: Olej na plátně
Výška: 80,8 cm, šířka: 53,7 cm, rámování: 88 x 61 cm

Konec aukce: 17.01.2022 18:07

Dosažená cena: 20 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (53)

20 100 Kč17.1.2022 18:02:18
20 000 Kč17.1.2022 18:02:18 (limit 17.1.2022 18:00:59)
19 600 Kč17.1.2022 18:02:14 (limit 17.1.2022 18:00:59)
19 100 Kč17.1.2022 18:02:14
18 600 Kč17.1.2022 18:02:10 (limit 17.1.2022 18:00:59)
18 100 Kč17.1.2022 18:02:10
17 600 Kč17.1.2022 18:02:04 (limit 17.1.2022 18:00:59)
17 100 Kč17.1.2022 18:02:04
16 600 Kč17.1.2022 18:01:31 (limit 17.1.2022 18:00:59)
16 100 Kč17.1.2022 18:01:31
15 600 Kč17.1.2022 18:00:16
15 100 Kč17.1.2022 16:42:30
15 000 Kč17.1.2022 16:42:30 (limit 17.1.2022 16:15:45)
14 600 Kč17.1.2022 16:42:27 (limit 17.1.2022 16:15:45)
14 100 Kč17.1.2022 16:42:27