6. Modistka

Autor: Jan Dědina
(1870)

Narodil se 1. 9. 1870 ve Strakách u Nymburka a 14. 5. 1955 zemřel v Tatobitech u Semil. Malíř genrů, podobizen, ilustrátor a kreslíř v Praze-Bubenči. Žák prof. Ženíška. Studoval i sochařství u J. V. Myslbeka. Poté přichází na akademii k prof. Pirnerovi.
Signováno vpravo dole, v minulosti přetřený rám
Technika: Olej na plátně
Výška: 80,8 cm, šířka: 53,7 cm, rámování: 88 x 61 cm

Konec aukce: 17.01.2022 18:07

Dosažená cena: 20 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (53)

8 000 Kč16.1.2022 09:40:55 (limit 14.1.2022 17:48:01)
7 700 Kč16.1.2022 09:40:55
7 400 Kč16.1.2022 09:40:51 (limit 14.1.2022 17:48:01)
7 100 Kč16.1.2022 09:40:51
6 800 Kč16.1.2022 09:40:49 (limit 14.1.2022 17:48:01)
6 500 Kč16.1.2022 09:40:49
6 200 Kč14.1.2022 20:38:49 (limit 14.1.2022 17:48:01)
5 900 Kč14.1.2022 20:38:49
5 600 Kč14.1.2022 20:38:37 (limit 14.1.2022 17:48:01)
5 300 Kč14.1.2022 20:38:37
5 000 Kč14.1.2022 20:38:32 (limit 14.1.2022 17:48:01)
4 800 Kč14.1.2022 20:38:32
4 600 Kč14.1.2022 20:38:28 (limit 14.1.2022 17:48:01)
4 400 Kč14.1.2022 20:38:28
4 200 Kč14.1.2022 17:47:48