Narodil se 1. 9. 1870 ve Strakách u Nymburka a 14. 5. 1955 zemřel v Tatobitech u Semil. Malíř genrů, podobizen, ilustrátor a kreslíř v Praze-Bubenči. Žák prof. Ženíška. Studoval i sochařství u J. V. Myslbeka. Poté přichází na akademii k prof. Pirnerovi.
Signováno vpravo dole, v minulosti přetřený rám
Technika: Olej na plátně
Výška: 80,8 cm, šířka: 53,7 cm, rámování: 88 x 61 cm
Konec aukce: 17.01.2022 18:07
Dosažená cena: 20 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (53)