Bez poškození. Signované Moser.
Výška: 14,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.06.2024 20:24
Dosažená cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (16)