8. K sonátě L.V. Beethovena

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na desce
Výška: 33 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42,5 x 44,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:13

Dosažená cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (28)

9 000 Kč19.1.2026 18:08:52
8 700 Kč19.1.2026 18:08:31
8 400 Kč19.1.2026 18:08:08
8 200 Kč19.1.2026 18:08:08 (limit 19.1.2026 17:34:35)
8 100 Kč19.1.2026 18:07:41 (limit 19.1.2026 17:34:35)
7 800 Kč19.1.2026 18:07:41
7 500 Kč19.1.2026 18:04:29 (limit 19.1.2026 17:34:35)
7 200 Kč19.1.2026 18:04:29
6 900 Kč19.1.2026 18:04:20 (limit 19.1.2026 17:34:35)
6 600 Kč19.1.2026 18:04:20
6 300 Kč19.1.2026 17:46:39 (limit 19.1.2026 17:34:35)
6 000 Kč19.1.2026 17:46:39
5 700 Kč19.1.2026 17:45:57 (limit 19.1.2026 17:34:35)
5 400 Kč19.1.2026 17:45:57
5 100 Kč19.1.2026 17:45:47 (limit 19.1.2026 17:34:35)