Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na desce
Výška: 33 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42,5 x 44,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:13
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (28)
| 9 000 Kč | 19.1.2026 18:08:52 |
| 8 700 Kč | 19.1.2026 18:08:31 |
| 8 400 Kč | 19.1.2026 18:08:08 |
| 8 200 Kč | 19.1.2026 18:08:08 (limit 19.1.2026 17:34:35) |
| 8 100 Kč | 19.1.2026 18:07:41 (limit 19.1.2026 17:34:35) |
| 7 800 Kč | 19.1.2026 18:07:41 |
| 7 500 Kč | 19.1.2026 18:04:29 (limit 19.1.2026 17:34:35) |
| 7 200 Kč | 19.1.2026 18:04:29 |
| 6 900 Kč | 19.1.2026 18:04:20 (limit 19.1.2026 17:34:35) |
| 6 600 Kč | 19.1.2026 18:04:20 |
| 6 300 Kč | 19.1.2026 17:46:39 (limit 19.1.2026 17:34:35) |
| 6 000 Kč | 19.1.2026 17:46:39 |
| 5 700 Kč | 19.1.2026 17:45:57 (limit 19.1.2026 17:34:35) |
| 5 400 Kč | 19.1.2026 17:45:57 |
| 5 100 Kč | 19.1.2026 17:45:47 (limit 19.1.2026 17:34:35) |